Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Területi képviselő
Adatvédelem |

Területi képviselő

Álláshirdetés leírása Mezőgazdasági termények termelésével és értékesítésével, technológiai fejlesztéssel, termelőeszköz-kereskedelemmel és műszaki szolgáltatással foglalkozó megbízónk számára Területi képviselő munkatársakat keresünk országosan, kiemelten az alábbi megyék területére:

- Bács-Kiskun megye

- Baranya megye

- Borsod-Abaúj-Zemplén megye

- Hajdú-Bihar megye

- Heves megye

- Fejér megye

- Komárom megye

- Somogy megye

- Tolna megye

- Veszprém megye

- Zala megye

Feladatok:

- Meglévő ügyfelekkel (termelőkkel, gazdákkal) való kapcsolattartás az adott megye területén

- Előre finanszírozott termeltetés szervezése, szaktanácsadása, ellenőrzése

- Új értékesítési lehetőségek felkutatása, hosszú távú, tartós kapcsolatok kialakítása

- Vetőmag, növényvédő-szer, műtrágya értékesítés az ország meghatározott területein

- Személyes látogatások szervezése és lebonyolítása

- A gépértékesítésben való közreműködés

- Éves, negyedéves, havi tervek készítése

Elvárásaink:

- Legalább középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú szakirányú pl. agrármérnök és növényvédelmi végzettség kiemelt előnyt jelent

- 2-5 éves mezőgazdasági termékek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

- Jó kapcsolatteremtő képesség

- Kiváló kommunikációs készség

- Önállóság, felelősségvállalás

- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/11/2018